Tacy Jak Ty

Opis forum


#1 2009-04-19 13:34:42

Faurin

Faurin

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 5
Punktów :   

Konwent integracyjny

Padł taki pomysł(z Faurinowych ust, ale przez WASa[Wielkiego Admina Szarleja] zaakceptowany) aby ludkowie z TJT, PDP sobie pograli, porozmawiali, poznali na... realcu. Pisze się ktoś? I teraz proszę doczytać do końca a nie od razu odpisywać że "nie, bo...". Jestem w tej ekipie najkrócej a mimo to już mam chęć zobaczyć te Wasze słodkie pyszczki(x3). I tylko nie mówcie że Wy nie! Nie należę do Takich Jak Wy i dlatego m. in. chciałbym(chcielibyśmy[Szarlej dzieli mój żywot chociaż pośrednio]) się z Wami spotkać(dobra, powtarzam się...). Wiem, że spora część z Was pracuje i to już jest wystarczający powód żeby ten pomysł odrzucić. Wiem jednak że takie spotkanie, mimo że może być jednorazowe, będzie niezapomniane! Spotkanie o którym by było miło wspominać. Pytanie główne: są chętni? Nie dajemy żadnych terminów, żadnych miejsc ani niczego takiego, bo nie wiemy czy ktoś by chciał w tym uczestniczyć... Dziękuję.

Lista potencjalnych Dusz Potępionych(chcę więcej niż pięć!) która by się spotkała:
- Almena
- Kejsi
- Szarlej
- Blacker
- Faurin*
- Fabiano

Ostatnio edytowany przez Faurin (2009-04-19 16:31:11)

Offline

 

#2 2009-04-19 13:56:54

Blacker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Spotkać się w realu... Ciężka sprawa Dużo zależy od lokacji i terminu, musiałbym także zakupić solidną polisę na życie (a jak, obawiam się was! Jeszcze ktoś będzie chciał wziąść odwet na Astarothu i co?). Wstępnie mógłbym się na takim spotkaniu pojawić, jeśli tylko nie będzie jakoś bardzo daleko

Offline

 

#3 2009-04-19 14:02:25

Szarlej

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Dobra wszystko fajnie ale trzeba już rzucić trochę prawie konkretów.
Z mojej strony mogą być tylko wakacje (lipiec, sierpień). Miejsce... tu jest problem. Ktoś z nas mógłby wszystkich ugościć (już to widzę, są tacy samobójcy), wtedy mamy dowolny termin. Druga opcja to spotkać się na jakimś konwencje oferujący miejsce do spania. Wtedy wszyscy muszą się sztywno dopasować do terminu ale mamy miejsce do siedzenia i spania.

Offline

 

#4 2009-04-19 14:07:09

Blacker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Uważam, że lepszy jest pomysł spotkania przy okazji jakiegoś konwentu. Terminy zwykle mają w porządku, a zakwaterowanie jest zazwyczaj zapewnione

Offline

 

#5 2009-04-19 14:09:19

Szarlej

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Tak ale Holly, Vire, Almena i chyba Kejsi pracują i nie wiadomo czy będą mogli dostać urlop w tym czasie. Ale też uważam to wyjście za lepsze. No chyba, że ktoś ma z dwa wolne pokoje i nie boi się tam nas wpuścić (wątpliwe).

Offline

 

#6 2009-04-19 14:16:22

Faurin

Faurin

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Stop Blacker i Szarlej. Tak jak pisałem żadnych konkretnych terminów ani miejsc jeszcze nie ma! Chodziczy byłby ktoś kto chce się spotkać! Na razie nic więcej!

Ostatnio edytowany przez Faurin (2009-04-19 16:30:26)

Offline

 

#7 2009-04-19 14:24:18

Fabiano

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Faurin, z tym, że chcieć każdy może, I idę o zakład, że większość będzie chciała. Tylko termin będzie problematyczny.
Z mojej strony sprawa się ma tak:
Tak, jak najbardziej. Zwłaszcza, że prace mam trochę ruchomą w terminach.
Konwent najpewniej będzie najlepszym z możliwości. No chyba, że ktoś coś wymyśli fajnego.
Może i bym jakiś nocleg wymyślił, ale to zależy kiedy. I nie zagwarantuje teraz na 100%.

Offline

 

#8 2009-04-19 15:59:41

Kejsi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Ja pewnie będę mogła! Pracuję ale może weekend albo coś, chciałabym!
A; Uuuu smexy Faurin będzie?! O_O Jadę!!! xD
K: Ray`giego ostrzeżcie, jak przyjedzie to już po nim hihi
A; Grah! Ray`giego sama se przywiozę jadę niedługo do Warszawy ;3

A cd; Nooo w realu to ja jestem nie do poznania;3 Malutka [drow by mnie podniósł jedną ręką], milutka, cicha i ucieka na widok drowa [czyli by nie podniósł...] xD [jak mnie zobaczycie to koniec, nikt się mnie nie wystraszy więcej! TT] Generalnie robota, urlop w lipcu mam 2 tygodnie ale już zaklepany;/ Aczkolwiek pomysł jest godny pochwały:) No i zawsze możemy zapoczątkować coś zdjęciami xD [mogę zamieścić zdjęcie boskiej nogi kopiącej was od 2 lat mwahahahah xD] Bo ja siem wstydzem TT xD [ucieka] - widzicie?! TT Ja asocjalna jestem xD Konwent może jakiś właśnie to jest pomysł, nocleg, żarcie. U kogoś w chacie to se nie wyobrażam xD [wyobraża se za to czułe spotkanie Asth-Barbak na początek... tudzież Szarlej-Asth lub drow-dowolny xD] Kurde ciężko będzie ;/ My z całej Polski;/ No ale sam fakt że taki pomysł padł bardzo mnie cieszy:) Ja mam z terminami najgorzej bo 4 razy w miesiącu jestem na delegacjach ;/ W lecie zaczynają mi się takie dłuższe po kilka dni;/ Noclegu w chacie zapewnić nie mogę, wynajmowanie czegoś to jedyne co by uszło. Także może faktycznie konwentowo lepiej:)

Offline

 

#9 2009-04-19 16:39:14

Faurin

Faurin

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Almena napisał:

jak mnie zobaczycie to koniec, nikt się mnie nie wystraszy więcej! TT

Oj, i tak wszyscy będą się bać, oj będą! Ja to na pewno;3 Konwentowo, konwentowo... niedawno Pyrkon był...^^ A jak jakiś konwent to ma być w miarę długi(jak się z Wami spotkam to chce być jak najdłużej[przygarnie ktoś może, hmm?]). Jeżeli nie konwentowo to... wymyśli się! Tylko... wypadałoby się kiedyś spotkać;] Takich Jak Wy nie spotkam nigdzie. Najwspanialsza ekipa jaką w życiu spotkałem(kurde, zaraz się rozkleję x3). Spotkać się musimy, a co! Jutro, za miesiąc, za rok, za 50 lat(dożyje?) ale musimy! Jak ktoś jest przeciw temu co powiedziałem to lepiej niech się strzeże! Jestem tu najmłodszy ale... ale... skożystam ze swojej dolnej kończyny:D(znaczy nogi!).

Ostatnio edytowany przez Faurin (2009-04-19 16:39:38)

Offline

 

#10 2009-04-19 17:24:19

Szarlej

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Konwent integracyjny

Faurin schowaj lepiej sobie swoją dolną kończyne, co najwyżej Almena się nią zainteresuje.
Kejsi i tak się Ciebie nie boimy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl